Kodėl verta rinktis natūralius kosmetinius aliejus?

Todėl, kad bent 5 % natūralių ingredientų turinti kosmetikos priemonė gali visiškai teisėtai būti vadinama "NATŪRALI". O mes jums siūlome 100% natūralius KOSMETINIUS aliejus.

Todėl, kad ingredientai, paprastai ant pakuotės nurodyti kaip glycerol, ethanol, hexachlorphene, alcohol, paraffin ir phenol, yra naftos produktai ir juos naudoti yra kenksminga. Aptarkime kiekviena plačiau:

Sodium Lauryl Sulfate (SLS)  iš esmės yra valymo priemonė. Nors teigiama, kad nedideliais kiekiais naudoti sintetinį SLS yra saugu ir nekenkminga, tačiau šis ingredientas yra beveik visų asmens higienos priemonių - kremų, plaukų šampūnų ir kondicionierių, dantų pastų, net kūdikių priežiūros priemonių pagrindinė sudėtinė dalis. Todėl jas visas naudojant kasdien, gerokai viršijame visas saugias dozes. Sintetinis SLS - greitai pasisavinamas ingredientas, kuris kaupiasi ir ilgai išlieka mūsų organizme.
 dimethicone yra sintetinis odos minkštiklis, sudarantis ant odos plėvelę, kuri sausina odą ir neleidžia jai natūraliai kvėpuoti. Dėl to dažniausiai šis ingredientas tampa daugelio alergijų priežastimi.

fragrance, perfume -  kosmetikoje naudojama apie 300 sintetinių kvapų, kurie yra išgaunami sintetinant naftą. Tokių ingredientų turinčios kosmetikos priemonės dažnai gali sudirginti odą, tapti įvairių alergijų priežastimi. Kai kurie sintetiniai kvapai turi net iki 4000 ingredientų, iš kurių didelė dalis yra toksiški, gali sukelti net vėžinius susirgimus.

parabenai arba ingredientai, kurių pabaiga "paraben" yra konservantai, prailginantys kosmetikos produkto galiojimo laiką, gali sukelti paraudimus, niežėjimus, alergines reakcijas. Nors jau yra patvirtinta, jog parabenai toksiški, tačiau ir toliau labai plačiai naudojami kosmetikos pramonėje.

 urea - dar vienas kosmetikoje naudojamas konservanas, kuris jau 10° C išlaisvina formaldehidus, kurie pažeidžia kvėpavimo sistemą, dirgina odą, skatina galvos ir krūtinės skausmus, depresiją, nemigą, silpnina imuninę sistemą, ir net gali sukelia vėžį.

mineralinis aliejus (mineral oil) - tai visiškai sintetiniai naftos produktai, naudojami daugelyje odą drėkinančių produktų, tačiau jie stabdo natūralias odos funkcijas, skatina senėjimo procesus, aknės (spuoguotos odos) atsiradimą.