Keletas patarimų, kaip naudoti natūralius aliejus

Klausykite savo odos balso. Ilgai išlaikysite gražią ir sveiką odą, jei įsiklausysite į jos poreikius ir skirsite jos priežiūrai, kaip žydinčiai gėlei, keletą minutėlių rytą ir vakarą: valysite, drėkinsite, tonizuosite ir paklausite, ko dar norėtų...
 
Stebuklo iš karto nelaukite. Net ir nuo pirmųjų  natūralaus grožio elementų  naudojimo Jūsų oda bus laiminga, tačiau tikrieji pokyčiai ateina po 2-3 savaičių sistemingo naudojimo. Poodinis sluoksnis prisitaiko, atsistato ir įpranta prie natūralių gėrybių.
 
Pradėkite nuo švelniausių variantų. Jei jūsų oda jauna ar dar  nesate naudojusi organinės kosmetikos, pradėkite nuo migdolų, avokadų ar jų mišinių.  Pats veikliausias ir stipriausias  simondsijų aliejus itin aktyviai regeneruoja poodinio sluoksnio veiklą, todėl ląstelės atsinaujindamos išstumia į paviršių  ir  tai, kas mums nepatinka - spuogelius, šerpetojimus ir pan.
 
Tinkamiausias metas pratinti odą prie natūralių veido odos priežiūros dalykų ir atsisakyti sintetinės kosmetikos su nuodingais ingridientais – tai atostogos  gamtoje.
 
Daug vandens – daug grožio.Vanduo greitina natūralaus aliejaus  įsigėrimą į poodinį sluoksnį, todėl kūną tepti, plekšnoti, masažuoti aliejumi reikia dar  nenudžiūvusį, drėgną, o veidą –  kelis kartus per dieną purkšti gėlių (hidrolatas) ar kalnų šaltinių vandeniu. Taip bus geriau įsisavinami aliejai ir veidas gaus pakankamai  drėgmės. 
 
Teisingo naudojimo taisyklė plaukams. 
Plaukus atstatys kaukės, kurias būtina daryti prieš plovimą (sutepkite visus plaukus nuo šaknų iki galiukų aliejumi, įtrinkite sukamaisiais judesiais šaknis, apsukite, palaikykite nors pusvalandį iki plovimo).
Sausas plaukas – tai nuogas plaukas, netekęs natūralios apsaugos. Negailėkime jam kaukių prieš plovimą.
 
Pamirškite mitą, kad aliejus suriebalins jūsų plaukus. Plaukų šaknų masažavimas su natūraliais aliejais stimuliuoja riebalinių liaukučių, esančių plauko svogūnėlyje,  veiklą, tad plaukas tampa vėl gyvybingas, sveikas, nes išskiria natūralius riebalus (sebumą), drėkinantį plaukus ir suteikiantį jiems lankstumo.Riebus plaukas prašo masažuoti, suaktyvinti, maitinti jo šaknis vitaminų gausiu migdolų aliejumi. 
 
Ar plaukai sausi, ar per riebūs – natūralūs aliejai išbandyta ir efektyvi pagalba sureguliuoti jūsų plaukų problemas.