Kaip atgaivinti plaukus?

Jei plaukai yra sveiki ir paklusnūs, jie lyg švytinti aureolė apgaubia mus gera nuotaika visai dienai. Jei jie nualinti netinkamos kosmetikos, saulės, vėjo, kritulių ar sauso patalpų oro, ieškome būdų, kaip susigražinti grožį savo šukuosenai. GOiLD natūralių aliejų kaukės – tai efektyvi vitaminų ir mineralų dozė nualintiems plaukams.

Pasirinkite tinkamiausią pagal savo plauko struktūrą:

Labai sausiems, trapiems, ploniems, su lūžinėjančiais galiukais plaukams tiks natūralus abrikosų kauliukų aliejus.

 – Jei plaukas išsausėjęs, tačiau yra storas, tvirtas, nepaklusnus, jums verta “susidraugauti” su natūralaus avokadų aliejaus kaukėmis.

– Avokadų aliejus – pati geriausia drėkinanti bei maitinanti priemonė ir išsausėjusiems garbanotiems plaukams.

 – Slenkančius, susilpnėjusius, net ir besiriebaluojančius, plaukus atstatys ir sustiprins veiklusis simondsijų aliejus. Tokius plaukus atstatyuti padės ir argano aliejus.

 – Pavargusiems nuo dažymo ar cheminio sušukavimo plaukams naudokite regeneruojantį simondsijų arba unikalų kokosų aliejų.

 – Pleiskanų atsikratysite gana greit, jei darysite natūralaus kokosų aliejaus kaukes.

- Trapius, lūžinėjančiais galiukais plaukus padės atgaivinti sviestmedžio aliejus - pamaitins, sudrėkins ir apsaugos nuo žalingo aplinkos poveikio.

Kaip padidinti plaukų apimtį ir suteikti jiems išskirtinio žvilgesio?

Unikalus savo sudėtimi kokosų aliejus vienu metu atlieka keletą funkcijų: jis drėkina, maitina, minkština, švelnina, naikina bakterijas, palaiko natūralų odos Ph ir tolygiai padengia kiekvieną plauką. Plaukai tampa paklusnūs, švelnūs, žvilgantys ir didesnės apimties.

Naudojimas (kaukė prieš plovimą):

– Pasirinktu natūraliu aliejumi sukamaisiais judesiais švelniai įtrinkite plaukų šaknis, kad kiekvienas plauko svogūnėlis būtų pamaitintas ir jį pasiektų veikliosios medžiagos. Nuolat maitinamos šaknys vėl pradės natūraliai funkcionuoti ir jus varginanti nusausėjusių ar per daug susiriebaluojančių plaukų problema išnyks.

– Likusį aliejaus kiekį paskirstykite per visą plaukų ilgį, iki pat galiukų.

– Laikykite ne mažiau 30 min., dar geriau – porą valandų.

– Po tokios kaukės plaukams išplauti reikės šiek tiek daugiau šampūno, tačiau puikų rezultatą pastebėsite jau po pirmojo karto.

– Kaukę naudokite 1-2 kartus per savaitę ir netrukus vėl džiaugsitės atsigavusiais plaukais.