Avižiniai dribsniai ir grožis

Kiek per savo gyvenimą esame išmėginusios įvairių veido prausiklių? Matyt, nemažai. Ir putas, ir gelius, ir su ramunėlėmis, ir su alaviju, ir... O kiek jų į šiukšliadėžę iškeliavę – vienas sausina odą, kitas nesilaiko pažadų švelniai ir efektyviai nuvalyti makiažą, trečias apskritai atsisako bet ką nuvalyti, o ketvirtas „prausia“ taip, kad regis oda atsiskirs nuo veido... Taip bebandydama netikėtai nelauktai atradau pačią pigiausią ir visiškai paprastutę priemonę, kuri pasirodė esanti tokia puiki ir efektyvi, kad netekau žado. O be to – visiškai natūrali. Tai – avižiniai dribsniai! 

Avižiniai dribsniai – trys viename – oda nuvaloma, suminkštinama ir sudrėkinama. O rezultatas vertas kosmetinių priemonių rinkinių iš serijos  „3 žingsniai link sveikos odos“.

Avižiniai dribsniai – „gyvas“ produktas. Ir nepaisant apdirbimo proceso, juose gausu naudingų komponentų. Dėka mikroelementų ir mineralų, esančių sudėtyje, avižiniai dribsniai sveikatina odą ir gerina jos struktūrą. Jie puikiai susitvarko su užsikimšusiomis poromis, mažina uždegiminius procesus, reguliuoja riebalinių liaukų veiklą ir pašalina šerpetojimą. Pradžioje esantys odos trūkumai gali išryškėti dar labiau, tačiau neverta baimintis – avižiniai dribsniai iškelia į paviršių problemas, jas šalina ir atnaujina viršutinį odos sluoksnį. Tokia reakcija nebūtina, tačiau galima.

Kaip naudoti avižinius dribsnius? 

Avižinius dribsnius galima naudoti tokius, kokie yra – tiesiai iš pakelio, o galima sumalti su kavamale – kaip labiau patiks. Galite juos užpilti šaltu vandeniu – masė bus šiurkštesnė, o užpylus karštu vandeniu – masė bus itin „slidi“. Išbandžiusios įvairius būdus, išsirinksite mieliausią ir tinkamiausią būtent jums, o rezultatas dėl to tikrai nenukentės.

Taigi, avižinius dribsnius sumalėme ir užpylėme šiltu vandeniu. Palikime kelioms minutėms, kad išbrinktų. Ir tuomet imkimės procedūros. Pirmiausiai nuvalykime makiažą natūraliu migdolų ar abrikosų kauliukų aliejumi, nuplaukime veidą ir ant drėgnos odos užtepkime dribsnių masę, lengvais judesiais pamasažuokime ir palikime 3-5 minutėm. Tuomet nuplaukime šiltu vandeniu. Ir viskas! Nuostabus švaros, gaivumo ir atsinaujinimo pojūtis! Dribsnių masę galite praturtinti. Jeigu oda riebi ar mišri – galite įpilti šlakelį alavijų, agurkų sulčių ar kefyro, jeigu oda jautri ir sausa – užpilkite dribsnius šiltu pienu ar grietinėle. Galite įmaišyti ir šlakelį pamėgto natūralaus aliejaus.

Avižinius dribsnius galite naudoti ir visam kūnui – puikiai nuvalo odą ir suteikia energijos. Dribsnių masę užtepkite ant kūno ir lengvais judesiais pamasažuokite, tuomet nuplaukite vandeniu. Į dribsnių masę galite įdėti kavos tirščių – oda bus dar minkštesnė ir švelnesnė. 

Puikus rezultatas! O jei dar paskaičiuosime, kiek sutaupome pinigėlių, naudodamos šią natūralią priemonę...:) 

Visoms grožio, švytėjimo ir vasariškos šilumos!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

santuoka.lt